Logowanie do LIBRUSa
„RODZINA RAZEM SIĘ TRZYMA” – piknik rodzinny

„Słowo miłość za Wasze troski

Słowo wdzięczność za Wasz trud.

Dar to skromny, dar synowski

Wyśpiewany z serc jak z nut.”

 

Dnia 23.05.2017 r. uczniowie klas I-III Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej  wraz z wychowawczyniami zaprosili Rodziców na wspólny piknik, by tym razem aktywnie uczcić Święto Rodziny.

Rodzice ze swoimi pociechami pojawili się z samego rana przed szkołą, aby następnie wspólnie wyruszyć na niezwykłą wyprawę. Wędrówce do Bazy Wypoczynkowej YMCA na Lubogoszczy towarzyszyły wspaniałe, własnoręcznie wykonane przez uczniów transparenty, a podczas odpoczynków małe niespodzianki. Po dotarciu na miejsce na rodziców czekała kolejna niespodzianka – występ artystyczny ich pociech z wierszami, życzeniami, piosenkami, tańcem, własnoręcznie wykonanymi prezentami i oczywiście gorącym „Sto lat”. Wspólne świętowanie kontynuowano przy słodkim poczęstunku, kawie oraz gorącej, pysznej kiełbasce – ufundowanej przez firmę MARKAM. Mamy nadzieję, że rodzice miło spędzili czas ze swoimi pociechami.

Dziękujemy serdecznie Pani Marii Grzęda - kierownik Bazy Szkoleniowo-Wypoczynkowej Lubogoszcz za ciepłe przyjęcie, Paniom kucharkom za wszelką pomoc, Panu z obsługi za przygotowanie ogniska oraz wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się w przygotowanie tego dnia.

Justyna Łazorko/

Małgorzata Łabuz