Archiwum - rok szkolny 2016/2017

 • CSC_0514.JPG

  Sukcesy uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej

  23 czerwca społeczność ZPO w Kasince Małej pożegnała rok szkolny 2016/2017 uroczystą akademią w sali gimnastycznej. Była to okazja do podsumowania osiągnięć. Najlepsi uczniowie odebrali nagrody książkowe, dyplomy i medale za wysokie wyniki w nauce, za najwyższe lokaty w konkursach przedmiotowych, czytelnictwie, za wzorową frekwencję i osiągnięcia sportowe.

 • 11[1].jpg

  Władysławowo/Kasinka Mała - wspomnienia z Zielonej Szkoły

  Po raz kolejny uczniowie Gimnazjum nr 2 w Kasince Małej przebywali na Zielonej Szkole we Władysławowie. Tygodniowy pobyt nad Bałtykiem spędzili bardzo aktywnie, poznając piękno i historię terenów nadmorskich. Swoją przygodę 41 gimnazjalistów wraz z kierownikiem wyjazdu – p. Lidią Kaczmarczyk oraz opiekunami: p. Katarzyną Nawarą, p. Zbigniewem Kanią i p. Małgorzatą Łabuz  rozpoczęło  28 maja. Po dotarciu na miejsce każdy dzień wypełniony był licznymi atrakcjami – plażowanie, gry i zabawy zespołowe, budowania rzeźb z piasku, wspólne spacery, poszukiwanie muszelek oraz bursztynów i oczywiście intensywne zwiedzanie ciekawych miejsc.

 • 1[14].jpg

  Obchody Dnia Dziecka i Dnia Sportu Szkolnego w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej

  Tradycyjnie 1 czerwca każdego roku w naszej szkole odbywają się obchody Dnia Dziecka i Dnia Sportu Szkolnego. Jest to impreza bardzo oczekiwana przez uczniów, ponieważ dostarcza im wiele atrakcji i radosnych przeżyć. Program zawiera propozycje różnorodnych konkursów, w których uczniowie wykazują się swoją wiedzą i umiejętnościami oraz konkurencje rekreacyjno-sportowe. Głównym celem imprezy jest propagowanie wśród uczniów aktywności ruchowej, dbałość o harmonijny rozwój, kształtowanie postaw proekologicznych oraz edukacja przez zabawę.

 • 20170523_090009.jpg

  „RODZINA RAZEM SIĘ TRZYMA” – piknik rodzinny

  Dnia 23.05.2017 r. uczniowie klas I-III Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej  wraz z wychowawczyniami zaprosili Rodziców na wspólny piknik, by tym razem aktywnie uczcić Święto Rodziny.

 • Aaa.jpg

  Z nadzieją na muzyczny sukces

  Społeczność Zespołu Placówek Oświatowych wielokrotnie mogła się już przekonać, że dwie uczennice naszego gimnazjum – Basia Lis z klasy III „B” oraz Ania Filipiak z I „A” mają szczególny talent wokalny. Dziewczyny, swoim przejmującym śpiewem, uświetniły niejedną akademię szkolną, niedawno zrobiły krok dalej… Pod bacznym okiem… a może nawet bardziej uchem…pana Łukasza Szlachetki nagrały swoje pierwsze utwory.

 • 20170428_111119.jpg

  Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

  28 kwietnia 2017 r. dla uczczenia Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja odbyła się w naszej szkole akademia przygotowana przez młodzież pod kierunkiem Pani Ewy Cetnarowskiej, Pana Łukasza Szlachetki i Pani Elżbiety Strug. Uroczystość zapoczątkowało odśpiewanie hymnu państwowego, po którym uczniowie przypomnieli okoliczności uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz ważne wydarzenia z historii naszego kraju.

 • g1BRD-166.JPG

  W teorii i praktyce - Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  Dnia 25 kwietnia 2017 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej odbyły się powiatowe eliminacje 40. Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do Kasinki Małej przybyły uczniowskie drużyny szkół podstawowych i gimnazjów z terenu całego powiatu limanowskiego, by zmierzyć się w turniejowych eliminacjach mających wyłonić najlepszych, którzy będą reprezentować powiat w etapie wojewódzkim.

 • CSC_0090_2.JPG

  Akademia z okazji Świąt Wielkanocnych

  12 kwietnia 2017 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych przygotowana przez uczniów gimnazjum pod kierunkiem Pani Katarzyny Filipiak. Młodzież przedstawiła montaż słowno-muzyczny, który wprowadził wszystkich zebranych w nastrój przeżywania męki i zmartwychwstania Jezusa, pobudził do refleksji nad potrzebą dostrzeżenia w drugim człowieku Boga.

 • 20170411_110119[1].jpg

  Obchody rocznicy zbrodni katyńskiej

  W tym roku obchodzimy 77. rocznicę zbrodni katyńskiej. Z tej okazji także w naszej szkole miała miejsce akademia poświęcona temu tragicznemu wydarzeniu. Uczniowie gimnazjum w programie artystycznym przygotowanym pod kierunkiem Pana Zbigniewa Kani przybliżyli okoliczności uwięzienia i bestialskiego zgładzenia ponad 12 tysięcy polskich oficerów w kwietniu 1940 r. w Katyniu, Charkowie i Miednoje.

 • profl-1[1].jpg

  „Archipelag Skarbów” w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej

  W dniach 5 – 6 kwietnia 2017 r. uczniowie Gimnazjum nr 2 w Kasince Małej uczestniczyli w programie profilaktyki zintegrowanej „Archipelag Skarbów” Fundacji Homo Homini im. Karola de Foucauld. Program, prowadzony przez 3-osobową grupę specjalnie przeszkolonych trenerów, uczy zdrowego i mądrego stylu życia. Zachęca młodzież do unikania alkoholu, narkotyków, przemocy, pornografii i do czekania z seksem aż do małżeństwa.

 • 17792278_946689982100969_328833187_n.jpg

  Spotkanie autorskie z Panią Ewą Stadtmüller

  4 kwietnia 2017 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej odbyło się spotkanie autorskie z Panią Ewą Stadtmüller. Wzięły w nim udział Przedszkolaki – grupa mieszana, 5- latki oraz 6- latki, a także uczniowie klas: I, II, III A i III B szkoły podstawowej.

 • 17690666_943679512402016_1847472729_n.jpg

  Kolejna akcja charytatywna w ZPO w Kasince Małej!

  Społeczność Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej  włączyła się do kiermaszu  organizowanego przy  parafii św. Michała Archanioła w Mszanie Dolnej. Całkowity dochód z akcji został przekazany na leczenie Karola – chłopca z Mszany Dolnej, u którego zdiagnozowano nowotwór.

 • PB021234.JPG

  Przygotowania do świąt wielkanocnych z "Paradnymi Gosposiami"!

  Uczniowie klas I-III Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej rozpoczęli już przygotowania do świąt wielkanocnych. Stało się to za sprawą Pań z miejscowego Koła Paradne Gosposie, które zaszczyciły nas swoją obecnością i przeprowadziły warsztaty pt.: „Wielkanocna pisanka”.

 • logo_MEN.png

  Ważne informacje dla rodziców dotyczące zachowania bezpieczeństwa w korzystaniu z gier komputerowych

 • CSC_0032_2.JPG

  Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

  22 marca 2017 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

 • PA241148.JPG

  Witaj Wiosno!!!

  21 marca, jak nakazuje tradycja, należy pożegnać zimę i przywitać wiosnę. Uczniowie z Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej czekali na ten dzień z niecierpliwością, bo wiedzieli, że w tradycji szkoły Pierwszy Dzień Wiosny obchodzi się w niecodzienny sposób.   W tym roku powitano wiosnę zabawą, piosenką, wierszem, filmem, przedstawieniem, ruchem, rysunkiem. Specjalnie na tę okazję uczniowie ze szkolnego kołka teatralnego przygotowali przedstawienie pt.: „Witamy wiosnę”, w którym przypomnieli o najważniejszych zwiastunach wiosny oraz ochronie środowiska.

 • 11.JPG

  Z wizytą u zagórzańskich górali i zbójników!

  13.03.2017 roku uczniowie najmłodszych klas wybrali się wraz ze swoimi wychowawczyniami na wycieczkę do Rabki - Zdroju. Swoją przygodę zaczęli od spaceru po Parku Zdrojowym, który należy do największych na terenie Małopolski. W parku znajduje się pomnik Jana Pawła II oraz działa kompleks Tężni Solankowej.

 • lalkaa1.jpg

  ODDAJ SWÓJ GŁOS W KONKURSIE!!! NAGRODĄ KONCERT AMBASADORA DOBREJ WOLI UNICEF!!!

  Cała społeczność Zespołu Placówek Oświatowych po raz pierwszy wzięła udział w IV edycji projektu „Wszystkie kolory świata” zorganizowanej przez UNICEF. Głównym założeniem programu jest pomoc potrzebującym. W ramach tejże akcji został zorganizowany konkurs na najbardziej oryginalną laleczkę, główną nagrodą jest koncert MAJKI JEŻOWSKIEJ- koordynatorki akcji. Nasza szkołę reprezentuje lalka, która osiągnęła w licytacji najwyższą cenę. Głosowanie trwa od 10.03.2017r. (od godz. 11.00) – 17.03.2017r. (do godz. 11.00).

  Poniżej zamieszczamy informację:  Jak głosować?

 • DK-01.JPG

  Dzień Kobiet w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej

  Chociaż niektórzy twierdzą, że Dzień Kobiet to święto socjalistyczne, a więc już przeżytek, mało – niektóre kobiety też tak uważają, w naszej szkole święto to jest co roku niezmiennie uroczyście obchodzone, bo większość wśród młodzieży, nauczycieli, pracowników szkoły stanowią dziewczęta i kobiety i wszyscy bez względu na płeć uważają, że jest to bardzo sympatyczne i potrzebne święto. Podtrzymując tradycję szkolną, w tym roku również społeczność placówki uroczyście obchodziła Dzień Kobiet, dając wyraz swoich uczuć i nie dbając o trendy. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli – Zbigniewa Kani i Marcina Szołdrowskiego – przygotowali program artystyczny dedykowany płci pięknej, w którym przypomnieli ciekawą historię ich święta.

 • CSC_9351.JPG

  Ku pamięci „Żołnierzom wyklętym” i „Pannom niezłomnym”

  Dnia 02 marca 2017r. w naszej szkole obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” poświęcony żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Tę niezwykle ciekawą i cenną lekcję historii, będącą świadectwem naszej pamięci o poległych rodakach, przygotowali gimnazjaliści pod kierunkiem pań Joanny Kubowicz i Urszuli Szyrszeń oraz pana Marcina Szołdrowskiego.

 • CSC_9405_2.JPG

  O dobrym wychowaniu słów kilka - pouczający spektakl w naszej szkole

  „Proszę”, „dziękuję”, „przepraszam” to magiczne słowa-klucze, które otwierają niejedne drzwi. O zasadach savoir vivre'u przypomnieli uczniom Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej aktorzy sceny krakowskiej - Wojciech Habela i Jacek Lecznar. Można mówić o przyjaźni z tym sympatycznym duetem, który gościmy co roku z nowym programem propagującym kulturę i wiedzę polonistyczną. Tym razem panowie zaprezentowali spektakl pt. Dziękuję, przepraszam i proszę, czyli zasady dobrego zachowania, spektakl bardzo ważny i potrzebny, przygotowany dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum.

 • 1[12].jpg

  Gminne eliminacje turnieju Wiedzy Pożarniczej

  W dniu 22.02.2017 roku w Urzędzie Gminy Mszana Dolna odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Wzięły w nich udział dwie uczennice naszego gimnazjum: Barbara Lis oraz Natalia Klimek przygotowywane przez panią Katarzynę Nawarę. Dziewczyny stoczyły zaciętą rywalizację o II miejsce. Ostatecznie, po dogrywce ustnej, lepsza okazała się Natalia Klimek. Już po raz drugi będzie ona reprezentowała naszą gminę w zmaganiach powiatowych.

 • IMG_0327.JPG

  Amazonia okiem podróżnika

  1 marca br. uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej, nie opuszczając murów szkoły, odbyli podróż w gorące obszary lasu równikowego – do Amazonii. Zabrał ich tam podróżnik, Samuel Kempski z grupy Trzask, której członkowie organizują wyprawy do różnych części świata i dzielą się swoimi opowieściami z młodzieżą.

 • babeczka.jpg

  Piątkowe babeczki

  Dzień Babeczki

  kup babeczkę  - pomóż innym

   

  Informujemy, że w każdy piątek Szkolne Koło Wolontariatu organizuje akcję pod nazwą "Dzień Babeczki". W tym dniu będzie można kupić ciastko w cenie 1 zł, a dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony  na cele charytatywne.

 • 1[11].jpg

  Wyróżnienie dla Agaty Jakubiak w konkursie poetyckim

  14 lutego br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rabce-Zdroju odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „Serduszkowy wiersz” oraz uroczyste wręczenie nagród. Konkurs organizowany jest corocznie przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju. Agata Jakubiak, uczennica klasy III a gimnazjum, zdobyła w nim wyróżnienie.

 • DSC02376.JPG

  Bajkowy bal w Przedszkolu

  Wielką atrakcją dla dzieci był zorganizowany 26 stycznia bal pod hasłem - „W krainie bajek”.  Dzieci przebrały się za różne bajkowe postaci. Zaproszeni artyści umilali im czas, a muzyka na żywo rozbrzmiewała w całej szkole. Tańczyliśmy na różne sposoby: tworzyliśmy węże, korowody, pociągi. Były bajkowe zagadki oraz inne niespodzianki.

 • 1karn.jpg

  Bal z wyobraźnią – karnawał!

  Styczeń to miesiąc w którym rozpoczyna się szalony czas zabaw - karnawał. Piękne, barwne stroje gościły nie tylko na ulicach Rio czy też Wenecji, ale także na korytarzach naszej szkoły. Najmłodsi, troszkę starsi i Ci najstarsi pozwolili się porwać w rytm szalonej muzyki karnawałowej.

 • DSC02358.JPG

  Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

  Dla Babć i Dziadków wnuczęta są radością życia, a dzieci wychowujące się w bliskości z najstarszym rodzinnym pokoleniem są szczęśliwsze. Zainteresowanie pełne miłości, troskliwości, chęć obdarowywania – wszystkie te starania i uczucia jakimi Dziadkowie, a w szczególności Babcie darzą dzieci, wzbogaca ich świat uczuć i doświadczeń o pozytywne wartości.

 • List Ministra Edukacji Narodowej do Rodziców

  Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

  Rozpoczynamy kolejny etap reformy edukacji. Chcemy przejść przez niego wspólnie z Państwem

 • 1P8110677.JPG

  Podsumowanie akcji „Wszystkie Kolory Świata”

  Cała społeczność Zespołu Placówek Oświatowych po raz pierwszy wzięła udział w IV edycji projektu „Wszystkie kolory świata” zorganizowanej przez UNICEF. Jak już informowaliśmy we wcześniejszych artykułach, założeniem programu  jest kształtowanie wśród dzieci i młodzieży tolerancji oraz otwartości na inne kultury; pokazanie, że pomaganie może być nie tylko pożyteczne, ale także przyjemne. Głównym celem tejże akcji jest również zebranie środków na ratowanie życia dzieci w Angoli. Uczniowie od początku listopada szyli we współpracy z rodzicami i nauczycielami szmaciane laleczki.

 • List Ministra Edukacji Narodowej do Dyrektorów Szkół i Nauczycieli

 • Poczuj RADOŚĆ z pomagania

   

  Zachęcamy wszystkich do zakupu lalek.

   

  Kup lalkę i pomóż innym dzieciom. 

   

  Możesz kupić lalkę i przekazać ją dla dzieci w domu dziecka - wtedy pomagasz podwójnie.

   

  POMAGAJMY!

   

   

 • P8240886.JPG

  Świętujemy Dzień Babci i Dziadka!

  Dnia 19 stycznia 2017 r. w progi naszej szkoły zawitali niezwykli goście – Wspaniałe Babcie i Drodzy Dziadkowie. Przybyli na zaproszenie swoich kochanych wnuków i wnuczek. Zacnych gości ciepłymi słowami powitały dyrektor Anna Piwowarska oraz wicedyrektor Krystyna Rutkowska – Topinek.

 • P1[4].jpg

  Kasinczanie otworzyli swoje serca!!!

  Silny mróz nie zniechęcił kasinczańskiej społeczności do udziału w spotkaniu bożonarodzeniowym, które odbyło się 8 stycznia 2017 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej. Wśród zgromadzonych nie zabrakło Pani Dyrektor Anny Piwowarskiej, Pani Wicedyrektor Krystyny Rutkowskiej-Topinek, pracowników szkoły,  emerytowanych nauczycieli, uczniów i ich rodziców, a także  mieszkańców Kasinki Małej, którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

 • 1[10].jpg

  POLSKA WIEŚ OCZAMI PRZEDSZKOLAKÓW

  Nasza placówka przedszkolna została wytypowana do udziału w kampanii informacyjno – promocyjnej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Warszawie. Agencja zwróciła się do nas z prośbą o zorganizowanie na terenie placówki rodzinnego konkursu plastycznego o tematyce rolniczej. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy na temat wsparcia rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich w Polsce ze środków Unii Europejskiej w środowisku nie tylko dzieci, ale przede wszystkim ich rodziców.

 • lalki.png

  Pomaganie jest przyjemne – ciąg dalszy realizacji projektu UNICEF-WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA!

  Okazuje się, że nasi uczniowie w przerwie świątecznej nie próżnowali. W dalszym ciągu realizowali charytatywny projekt UNICEF-WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA. Zaangażowani w akcję nadal szyli szmaciane laleczki, które zostaną przeznaczone do sprzedaży podczas Spotkania Bożonarodzeniowego już 8 stycznia 2017 roku o godzinie 14.00 w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej. Wszystkich laleczek jest ok 220. W poniższych załącznikach zamieszczamy kolejne zdjęcia i zachęcamy do obejrzenia galerii prac.

 • Zaproszenie[2].png

  ZAPROSZENIE

  „Kto ma dobre serce

    i daje biednemu,

    temu Bóg chętnie użycza.”

   

   

   

  Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie

  Zespołu Placówek Oświatowych

  w Kasince Małej

  ZAPRASZAJĄ

  na

  SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE

  które odbędzie się

  8 stycznia 2017 roku o godzinie 14.00

  w sali gimnastycznej Zespołu.  

  (szczegóły na załączonym plakacie)

 • oo.png

  Szmacianymi lalkami ratujemy życie!

  Zespół Placówek Oświatowych w Kasince Małej bierze udział w światowym projekcie UNICEF - WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA. Jego założeniem jest kształtowanie wśród dzieci i młodzieży tolerancji oraz otwartości na inne kultury; pokazanie, że pomaganie może być nie tylko pożyteczne, ale także przyjemne. Głównym celem tejże akcji jest także zebranie środków na ratowanie życia dzieci w Angoli. Zadaniem uczniów było uszycie lalki w oparciu o szablon i przyozdobienie jej według własnego pomysłu. 

 • 20161213_114233[2].jpg

  Z dobrą energią w kinie i parku GOjump!

  Uczniowie młodszych klas Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej wybrali się na przedświąteczną  wycieczkę do Krakowa. W planie mieli wizytę w kinie oraz w Parku Trampolin GOjump.

 • P6299977.JPG

  Jabłka znowu w naszej szkole!!!

  Dzięki staraniom Pani Dyrektor Anny Piwowarskiej Zespół Placówek Oświatowych w Kasince Małej został wpisany przez Agencję Rynku Rolnego w Warszawie do rejestru jednostek organizacyjnych uprawnionych do bezpłatnego otrzymania od organizacji producentów oraz ich zrzeszeń owoców i warzyw nieprzeznaczonych do sprzedaży.

 • 3078_1.jpg

  Sukces plastyczny uczennic Gimnazjum nr 2 w Kasince Małej

  Dwie uczennice naszego Gimnazjum odniosły sukces w gminnym konkursie plastycznym „Bohaterowie utworów Henryka Sienkiewicza” zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną, Wójta Gminy Mszana Dolna oraz redakcję gazety „Nasza Gmina Mszana Dolna”.

 • P1[3].jpg

  Drogi Święty Mikołaju…

  Tradycyjnie 6 grudnia naszą szkołę odwiedził wspaniały gość, wyczekiwany nie tylko przez najmłodszych uczniów, ale także przez tych trochę starszych a nawet najstarszych. Oczywiście przybył do nas sam Święty Mikołaj.

 • 1[9].jpg

  Wróż Andrzeju… dziewcząt dobrodzieju

  Dnia 23 listopada 2016 roku,  w wigilię Świętej Katarzyny, w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej odbyły się tradycyjne wróżby i tańce andrzejkowe.

 • CSC_1[1].jpg

  Obchody Święta Szkoły w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej

  18 listopada 2016 r. w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej odbyły się uroczyste obchody Święta Szkoły. W tym dniu szczególnie wspominamy Patrona Gimnazjum – Księdza Kanonika Stanisława Urygę.

 • CSC_9072_2.JPG

  Obchody Święta Odzyskania Niepodległości

  10 listopada br. odbyła się w naszej szkole akademia z okazji 98. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystość rozpoczęła się wniesieniem sztandarów i odśpiewaniem hymnu narodowego. Następnie młodzież gimnazjum przedstawiła program słowno-muzyczny przygotowany pod kierunkiem polonistek – Doroty Borowiec i Małgorzaty Łabuz – przybliżający społeczności szkolnej tematykę święta.

 • 1[15].jpg

  „Hej, górol ci jo, górol...” – wycieczka do Bukowiny Tatrzańskiej i Zakopanego

  Mimo że koniec roku już niedługo, to najmłodsi uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej nadal chcą zdobywać wiedzę i poznawać nowe miejsca. Tym razem wraz z wychowawczyniami udali się na wycieczkę do Bukowiny Tatrzańskiej oraz Zakopanego.

 • obraz1[1].jpg

  Nie jest trudno być dobrym, wystarczy tylko chcieć... – przyłącz się do akcji prowadzonych przez Szkolne Koło Wolontariatu!

  Uwrażliwianie na cierpienie, samotność i potrzeby innych ludzi, nabywanie i kształtowanie właściwych postaw prospołecznych oraz umiejętności działania w zespole to główne założenia Szkolnego Koła Wolontariatu działającego w Zespole Placówek Oświatowych. Młodzi wolontariusze wraz z opiekunami przez cały rok zamierzają realizować różne akcje charytatywne, które mają na celu pomoc potrzebującym, jednocześnie uczą wrażliwości i empatii. Już teraz zapraszają wszystkich chętnych do udziału w dwóch akcjach.

 • P1[2].jpg

  Smacznie, zdrowo, kolorowo – II edycja programu „Śniadanie Daje Moc” w naszej szkole!