Bal karnawałowy 2021/22

Bal karnawałowy w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej

 

Karnawał to czas wspaniałej zabawy, także dla najmłodszych. Zgodnie z tradycją w przedszkolu w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy. Wystrój sal wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje. Dzieci z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach zorganizowanych przez wychowawczynie poszczególnych grup. Pomysłowość rodziców w kwestii strojów przerosła najśmielsze oczekiwania. Przedszkolaki przebrały się za bohaterów znanych bajek; można było spotkać postacie z „Krainy lodu”, strażaków, policjantów, piratów, wróżki, księżniczki, motylki, kotki, Spidermana, Batmana i wiele, wiele innych postaci. Podczas prezentacji wyjątkowych strojów dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały przebrania kolegów, odgadując bajkowych bohaterów.

Wspólne zabawy przyniosły wiele radości, dzieci spędziły miło czas w bajkowej atmosferze. Radosne uśmiechy na ich buziach to najlepsze podsumowanie tegorocznego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości. Pozostały nam piękne wspomnienia i mnóstwo kolorowych zdjęć, które będą przypominały, jak wspaniale się bawiliśmy. – podsumowują wychowawczynie.

Agnieszka Kozak - Stożek