Logowanie do LIBRUSa
Bezpieczeństwo bardzo ważna sprawa!

Bezpieczeństwo bardzo ważna sprawa!

 

 

We wrześniu uczniowie rozpoczęli kolejny rok szkolny, mając na uwadze bezpieczeństwo podczas drogi do szkoły   i ze szkoły 4.10.2017 r.  Zespół Placówek Oświatowych odwiedził Pan Piotr Ziemianin- młodszy strażnik Straży Gminnej Mszana Dolna.

Najmłodsi milusińscy- przedszkolaki i uczniowie klas I-III z zainteresowaniem słuchali  cennych rad funkcjonariusza. Pan Piotr przypomniał najważniejsze zasady ruchu drogowego obowiązujące pieszych oraz rowerzystów, zwrócił uwagę jak należy zachowywać się w kontakcie z nieznajomymi, oraz jak bezpiecznie podróżować z rodzicami samochodem. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się wyposażenie funkcjonariusza: gaz, pałka, kajdanki, oraz cały mundur.Funkcjonariusz cierpliwie oraz bardzo ciekawie odpowiadał na bardzo różne pytania milusińskich.

Bardzo dziękujemy Panu Piotrowi za przekazaną wiedzę oraz prezenty. Jesteśmy pewni, że przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III wiedzą już jak prawidłowo i bezpiecznie być uczestnikami ruchu drogowego- podkreślają nauczyciele.

 

 

Justyna Łazorko