Drogi Święty Mikołaju…

Tradycyjnie 6 grudnia naszą szkołę odwiedził wspaniały gość, wyczekiwany nie tylko przez najmłodszych uczniów, ale także przez tych trochę starszych a nawet najstarszych. Oczywiście przybył do nas sam Święty Mikołaj.

Na ten wspaniały dzień uczniowie przygotowali przestawienia, wierszyki i piosenki. Z kolei św. Mikołaj odwdzięczył  się wspaniałymi podarkami dla każdego grzecznego dziecka. Dobroduszny staruszek nie zapomniał o dzieciach, dyrekcji, nauczycielach i innych pracownikach szkoły, częstując ich słodkościami. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że przez cały rok wszyscy byli grzeczni i zasłużyli na prezenty. Przy okazji podkreślono, że ideą,  jaka przyświeca obdarowywaniu się  prezentami, jest to, aby okazać sobie wzajemną życzliwość, budować pozytywne relacje, uczynić kogoś szczęśliwym.

Bardzo dziękujemy Mikołajowi, że chodź bardzo jest zajęty postanowił nas odwiedzić.
Na zakończenie wizyty  Świętego Mikołaja w naszej szkole Pani Dyrektor złożyła mu życzenia imieninowe, a dzieci głośno i radośnie zaśpiewały „Sto lat”. Żegnając się z Mikołajem  zaprosiły go do naszej szkoły już za rok. Teraz przez uczniami ważny sprawdzian przez kolejne 365 dni.

Justyna Łazorko

Małgorzata Łabuz