Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dzień Komisji Edukacji Narodowej w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej

 

 

15 października 2018 r. obchodziliśmy w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej Dzień Nauczyciela. Z tej okazji uczniowie pod kierunkiem opiekuna Samorządu Uczniowskiego przygotowali program artystyczny. Dla całej społeczności ZPO był to dzień bardzo świąteczny, na stałe wpisany w szkolną tradycję.

Uczniowie wyrazili wdzięczność swoim pedagogom za przekazywaną wiedzę i trud włożony w kształtowanie ich młodych serc i umysłów. Nauczyciele usłyszeli wiele ciepłych słów, wysłuchali pięknie wykonanych utworów muzycznych oraz obejrzeli scenkę, która w zabawny sposób pokazała, że życie w szkole płata różne figle nie tylko tym zdobywającym wiedzę, ale i samym pedagogom.

Uroczystość uświetnili swą obecnością przedstawiciele Rady Rodziców, którzy życzyli wszystkim pracownikom szkoły dużo cierpliwości i wielu sukcesów w pracy, a po uroczystości zaprosili na wspaniały poczęstunek.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Anna Piwowarska podziękowała za wszystkie miłe słowa oraz złożyła życzenia pracownikom szkoły.

 

 Dorota Borowiec