Logowanie do LIBRUSa
Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej

 

Tegoroczne Święto Edukacji Narodowej obchodziliśmy w naszej szkole 13 października. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Joanny Kubowicz i Pana Łukasza Szlachetki.

W części oficjalnej Pani Dyrektor Anna Piwowarska skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów, życząc wytrwałości i zadowolenia z wykonywania codziennych obowiązków oraz dużo sił do podejmowania wyzwań, jakie czekają w pracy z dziećmi i młodzieżą. W tym wyjątkowym dniu szczególne podziękowania w związku z przejściem na emeryturę popłynęły do Pani Heleny Bierowiec, kucharki, która przez wiele długich lat dbała o podniebienia uczniów i pracowników szkoły.

W części artystycznej uczniowie śpiewem, wierszem i humorystyczną inscenizacją wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Na uroczystości byli obecni przedstawiciele Rady Rodziców, którzy życzyli wszystkim pracownikom szkoły dużo cierpliwości i wielu sukcesów.

Dzień Nauczyciela w Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej z pewnością dostarczył wszystkim wiele radości i uśmiechu. Nauczyciele i pracownicy szkoły zostali docenieni przez uczniów – usłyszeli od nich wiele życzeń i otrzymali kwiaty w podziękowaniu za pracę.

Dorota Borowiec