Logowanie do LIBRUSa
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

 

Kontakt z szeroko pojętą sztuką jest bardzo ważnym elementem w rozwoju emocjonalnym i społecznym każdego młodego człowieka.  Mając na uwadze dobro naszych wychowanków 03.11.2017 r. do naszej szkoły przyjechali zaproszeni artyści Teatru Lalkowego ART CINEMA z Nowego Sącza, prezentując najmłodszym milusińskim spektakl pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Przedstawienie teatralne było jednym z działań podjętych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, który realizujemy w naszej szkole.

Wspaniałe kukiełki, piękna sceneria, a także zaskakujące efekty dźwiękowe sprawiły, iż uczniowie z wielkim zainteresowaniem śledzili losy królewny i jej przyjaciół. Przedstawienie przypomniało naszym najmłodszym takie wartości jak przyjaźń, miłość i dobroć. Po przedstawieniu dzieci miały okazję wziąć udział w pogadance na temat zasad bezpieczeństwa w kontaktach z obcymi, wykazały się niezwykłą wiedzą i mądrością.

Miłym zaskoczeniem była niespodzianka przygotowana przez artystów: pomarańczowy przyjaciel – tygrysek, który będzie nam przypominał o tym bajkowym spotkaniu.

 

 

                                                                            Justyna Łazorko