ODDAJ SWÓJ GŁOS W KONKURSIE!!! NAGRODĄ KONCERT AMBASADORA DOBREJ WOLI UNICEF!!!

 

Cała społeczność Zespołu Placówek Oświatowych po raz pierwszy wzięła udział w IV edycji projektu „Wszystkie kolory świata” zorganizowanej przez UNICEF. Głównym założeniem programu jest pomoc potrzebującym. W ramach tejże akcji został zorganizowany konkurs na najbardziej oryginalną laleczkę, główną nagrodą jest koncert MAJKI JEŻOWSKIEJ- koordynatorki akcji. Nasza szkołę reprezentuje lalka, która osiągnęła w licytacji najwyższą cenę. Głosowanie trwa od 10.03.2017r. (od godz. 11.00) – 17.03.2017r. (do godz. 11.00).

Poniżej zamieszczamy informację:  Jak głosować?

1.Zaloguj się na swoje konto na facebooku.

2.Konkurs na najbardziej oryginalną laleczkę będzie prowadzony na oficjalnym fan page’u projektu „Wszystkie Kolory Świata” na portalu społecznościowym  Facebook
https://apps.facebook.com/unicef-kolory-swiata/galeria  Fan page będzie aktywny od dnia rozpoczęcia konkursu. Korzystanie z aplikacji konkursowej jest możliwe wyłącznie za pośrednictwem komputerów stacjonarnych i laptopów. Aplikacja nie posiada wersji mobilnej na telefony komórkowe i tablety.

3.Zdjęcia laleczek w aplikacji konkursowej zamieszczone będą w losowej kolejności. Każdy użytkownik aplikacji będzie mógł wyszukać laleczkę reprezentującą daną szkołę stosując dostępne filtry (np. wyszukiwanie po nazwie miejscowości, wyszukiwanie na mapie.).

4. Zdjęcia w galerii będą podpisane nazwą placówki zgłaszającej laleczkę do konkursu oraz nazwą miejscowości placówki.

5. Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos na wybraną laleczkę.

6. Oddanie głosu odbywa się poprzez kliknięcie oznaczonego miejsca do oddania głosu pod zdjęciem. W celu oddania głosu na wybraną laleczkę należy wpierw powiększyć zdjęcie, a dopiero później oddać głos klikając pod zdjęciem laleczki.

7. Liczba głosów pod zdjęciem oznacza sumę dotychczas oddanych głosów na daną laleczkę.

8. Konkurs wygrywa ta szkoła, na laleczkę której zostanie oddanych najwięcej głosów.

Bardzo prosimy o oddanie głosów na naszą laleczkę!!!

Justyna Łazorko/

Małgorzata Łabuz