Podsumowanie konkursów w klasach I-III

Podsumowanie konkursów w klasach I-III

Grudzień był czasem przygotowań i oczekiwania na przyjście Bożego Dzieciątka. Aby wprowadzić uczniów w ten radosny nastrój, wychowawczycznie klas I-III oraz pani katechetka przygotowały dla uczniów dwa konkursy.

„Kalendarz adwentowy”- konkurs indywidualny polegał na przygotowaniu specjalnych kalendarzy z okienkami służących do odliczania dni od pierwszego dnia Adwentu do Wigilii Bożego Narodzenia. Uczniowie  wykazali się pomysłowością, oryginalnością 
i kreatywnością. Kalendarze zdobiły  korytarz przez cały Adwent. Rozstrzygniecie konkursu było bardzo trudne, jednak wszyscy uczestnicy zostali odpowiednio nagrodzeni.

„Podłaźniczka- starsza siostra choinki”- konkurs rodzinny polegał na wykonaniu podłaźniczki . W konkursie uczniowie wzięli udział wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami
i innymi członkami rodziny. Podłaźniczki były bardzo staranne, oryginalne  i pomysłowe.  Zwycięska podłaźniczka została wykonana przez Konrada Nosala i mamę Justynę, drugie miejsce zajęła podłaźniczka Mateusza Kozaka i mamy Joanny, natomiast trzecie miejsce zajęła Ilona Łabuz i ciocia Jola.

Pani Dyrektor Magdalena Obajtek wręczyła nagrody i pamiątkowe dyplomy.  Wyraziła swoje zadowolenie, iż tylu uczniów uczestniczy w konkursach .

Justyna Łazorko