Przedszkolaki oraz klasa "0" uczcili dzień Babci i Dziadka

PRZEDSZKOLAKI ORAZ KLASA ,,0” Z ZESPOŁU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W KASINCE MAŁEJ UCZCILI DZIEŃ BABCI I DZIADKA, PRZYGOTOWUJĄC JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE.

 

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z naszego przedszkola również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie z wychowawczyniami przygotowały dla nich przedstawienie jasełkowe. Zaproszeni goście tłumnie pojawili się na uroczystości. Niektórzy z nich przyjechali nawet z bardzo odległych miejscowości.

       ,,Przybyłych gości serdecznie witamy i na Jasełka zapraszamy…” - takimi słowami  przedszkolaki przywitały swoich Dziadków podczas uroczystości z okazji ich święta. Mali artyści przebrani w barwne stroje wcielili się m.in. w role Maryi, Józefa, aniołów, pasterzy i Trzech Króli. Przedszkolaki z przejęciem odtwarzały swoje role, okazując w ten sposób wdzięczność swoim ukochanym Dziadkom za ich miłość, oddanie, ciepło i opiekę. Ze sceny popłynęło wiele kolęd i pastorałek.

      W drugiej części występu przedszkolaki zadedykowały wiersze i życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom. Oglądający występ nie kryli łez wzruszenia i nagrodzili małych artystów gromkimi brawami. Pani Dyrektor Magdalena Obajtek serdecznie podziękowała im za wspaniały występ, a także  wychowawczyniom i rodzicom za organizację uroczystości. Na zakończenie wszyscy odśpiewali ,,Sto lat”. Po występie dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty, a następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

      Był to dzień niezwykły, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i radości. Mamy nadzieję, że na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i Babć oraz Dziadków.