Rozstrzygnięcie konkursów w klasach I-III

Rozstrzygnięcie konkursów w klasach  I-III

 

Uczniowie klas I-III w czasie nauczania zdalnego bardzo chętnie uczestniczyli w konkursach. Po powrocie do szkoły zostały te konkursy rozstrzygnięte.

Konkurs „  My Christmas  Dictionary” zorganizowany przez Panią Katarzynę Nawarę miał na celu poszerzyć wiedzę uczniów na temat słownictwa związanego z  tematyką świąteczną. Prace konkursowe były bardzo pomysłowe, oryginalne  i różnorodne. W każdej klasie zostały wybrane zwycięskie  słowniczki a wszyscy  uczestnicy zostali nagrodzeni.

 

Konkurs „Podłaźniczka – starsza siostra choinki” organizowany przez wychowawczynie klas I-III to już nasza szkolna tradycja. Tym razem też nie mogło być inaczej. Uczniowie wraz ze swoimi rodzinami wykazali się kreatywnością i pomysłowością. Z wykonanych podłaźniczek zostały wybrane trzy zwycięskie, które były najbardziej pracochłonne i  wyjątkowe. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia.

 

Gratulujemy zwycięzcom, którzy zgodnie twierdzą, że warto brać udział w konkursach. Dyplomy                  i nagrody zostały rozdane osobno w każdej klasie zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi               w naszej szkole, nad czym czuwała pani dyrektor Magdalena Obajtek.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców  za ufundowanie  pięknych książeczek dla dzieci.

Justyna Łazorko